TFA Liga SEVERU 2022
logo ligy
Popis:

Pro ročník 2022 se počítá se 7 koly. O celkovém pořadí rozhodnou body, které každý závodník nasbírá v 5 svých nejlepších závodech. V případě shodného počtu bodů mezi závodníky rozhodne pořadí z posledního závodu 8.10.2022.

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Bureš Robin (SDH Lenešice)
247 - 341 [7 / 7 ]
[
47
50
50
50
47
50
47
]
2. Zapletal Karel (SDH Nečtiny)
228 - 228 [5 / 7 ]
[
-
47
47
42
50
0
42
]
3. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
224 - 294 [7 / 7 ]
[
34
42
45
45
36
47
45
]
4. Brabenec Jiří (SDH Cítoliby)
203 - 231 [6 / 7 ]
[
28
40
-
40
38
45
40
]
5. Loukota Petr (SDH Klapý)
195 - 195 [5 / 7 ]
[
45
45
38
47
-
-
20
]
6. Mooz Lukáš (HZSP Spolchemie)
188 - 214 [6 / 7 ]
[
36
30
40
-
40
42
26
]
7. Gregor Pavel (SDH Očihov)
176 - 176 [5 / 7 ]
[
32
38
-
38
28
40
-
]
8. Němeček Pavel (SDH Hájek)
174 - 213 [7 / 7 ]
[
38
34
32
30
32
38
9
]
9. Novák Pavel (SDH Hrobce)
138 - 138 [4 / 7 ]
[
42
36
36
-
-
-
24
]
10. Kalík Vladimír (SDH Peruc)
138 - 168 [7 / 7 ]
[
14
20
30
32
26
30
16
]
11. Strunz Petr (SDH Nepomyšl)
137 - 137 [5 / 7 ]
[
18
28
-
-
45
36
10
]
12. Laube Vít (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
136 - 154 [6 / 7 ]
[
22
-
28
34
24
28
18
]
13. Repiský Josef (SDH Jáchymov)
124 - 124 [4 / 7 ]
[
24
-
34
36
30
-
-
]
14. Novák Jiří (SDH Obora)
122 - 123 [6 / 7 ]
[
30
24
-
28
16
24
1
]
15. Machata Jindřich (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
120 - 120 [4 / 7 ]
[
20
32
-
0
-
32
36
]
16. Slunečko Miloš (SDH Verneřice)
118 - 132 [7 / 7 ]
[
9
22
26
26
22
22
5
]
17. Rýdl Tomáš (SDH Dobroměřice)
77 - 78 [6 / 7 ]
[
8
9
20
20
-
20
1
]
18. Finstrle Roman (SDH Peruc)
74 - 74 [4 / 7 ]
[
26
16
24
-
-
-
8
]
19. Klvač František (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
68 - 68 [2 / 7 ]
[
0
26
0
0
42
-
-
]
20. Rendl Antonín (Česká Kubice)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
-
-
-
-
-
-
]
21. Plšek MartIn (HZS hl. m. Praha)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
22. Machata David (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
48 - 48 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
-
14
]
23. Drobný Alexandr (SDH Klapý)
46 - 46 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
34
12
]
24. Škváro Petr (SDH Osek)
46 - 46 [2 / 7 ]
[
-
-
22
24
-
-
-
]
25. Urban Ondřej (SDH Nepomyšl)
44 - 44 [4 / 7 ]
[
6
8
-
18
12
-
0
]
26. Sádovský René (SDH Libočany)
40 - 40 [3 / 7 ]
[
10
-
-
-
14
16
-
]
27. Urban Petr (Sdh Chudenice)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
28. Nachtigal Jan (SDH Lenešice)
40 - 40 [2 / 7 ]
[
0
18
0
22
-
-
-
]
29. Halada Martin (SDH Hostinné)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
38
]
30. Kučera Tomáš (SDH Peruc)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
34
]
31. Drábek Ondřej (SDH Bílina)
33 - 33 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
26
7
]
32. Tvrdý Pavel (SDH Nepomyšl)
33 - 33 [3 / 7 ]
[
7
10
-
16
-
-
0
]
33. Mandys Josef (SDH Satalice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
34. Hauf Zdeněk (SDH Bílina)
31 - 31 [3 / 7 ]
[
-
12
-
-
-
18
1
]
35. Havlík Jaromír (SDH Peruc)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
30
]
36. Řehulka David (SDH Březová)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
28
]
37. Karhan Zdeněk (SDH Černouček)
27 - 27 [3 / 7 ]
[
12
14
-
-
-
-
1
]
38. Janda Jakub (SDH Libiš)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
39. Man Tomáš (SDH Klapý)
23 - 23 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
20
-
3
]
40. Habáň Rosťislav (HZSp Elektrárna Počerady)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
41. Hampl Martin (SDH Košťany a Střelná)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
18
-
-
]
42. Prokeš Jan (SDH Bukovina u Čisté)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
43. Dvořák Přemysl (SDH Bílina)
15 - 15 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
14
1
]
44. Votruba Tomáš (SDH pecerady)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
12
-
]
45. Záruba Jiří (HZSP SŽ)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
6
]
46. Bardoun Radek (SDH Svádov)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
5
-
-
-
-
-
-
]
47. Haltuch Zbyšek (SDH Peruc)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
4
]
48. Lubas Jiří (SDH Klapý)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
2
]
49. Čech Michal (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
50. Parpel Richard (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
51. Loprais Petr (JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
52. Sochor Rudolf (SDH Petrohrad)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
53. Kroutil Pavel (SDH Poštovice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
54. Rydván Zbyněk (SDH Poštovice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
muž / věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel (SDH Cítoliby)
242 - 324 [7 / 7 ]
[
50
40
50
42
47
50
45
]
2. Novák Pavel (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
239 - 313 [7 / 7 ]
[
34
47
40
45
50
47
50
]
3. Borl Lukáš (SDH Cítoliby)
235 - 280 [6 / 7 ]
[
45
50
45
50
45
45
-
]
4. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
205 - 205 [5 / 7 ]
[
42
-
42
47
40
-
34
]
5. Lupínek Michal (JSDH Prackovice nad Labem)
203 - 203 [5 / 7 ]
[
40
-
47
40
-
40
36
]
6. Prošek Matěj (SDH Klapý)
188 - 256 [7 / 7 ]
[
36
38
36
36
42
36
32
]
7. Pazdera Jakub (SDH Lenešice)
186 - 240 [7 / 7 ]
[
28
42
34
32
36
42
26
]
8. Andrle Roman (SDH Očihov)
179 - 207 [6 / 7 ]
[
30
45
-
28
32
34
38
]
9. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
164 - 164 [5 / 7 ]
[
0
34
38
34
0
38
20
]
10. Drátovník Radek (SDH Klapý)
156 - 198 [7 / 7 ]
[
38
28
32
26
26
32
16
]
11. Žáček Petr (SDH Očihov)
120 - 129 [6 / 7 ]
[
24
26
-
9
30
28
12
]
12. Pail Marek (SDH Libochovice)
97 - 102 [6 / 7 ]
[
5
9
28
8
22
0
30
]
13. Laube Filip (SDH Klapý)
92 - 92 [5 / 7 ]
[
-
8
-
12
24
24
24
]
14. Filipčuk Lukáš (SDH Peruc)
80 - 81 [6 / 7 ]
[
9
7
30
20
-
14
1
]
15. Machata Matěj (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
79 - 79 [4 / 7 ]
[
26
20
-
0
-
26
7
]
16. Žovinec Lukáš (SDH Cítoliby)
72 - 72 [4 / 7 ]
[
20
30
-
-
-
20
2
]
17. Žížek Martin (SDH Peruc)
69 - 70 [6 / 7 ]
[
8
-
24
7
20
10
1
]
18. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
68 - 68 [2 / 7 ]
[
-
-
-
30
38
-
-
]
19. Fiala Jiří (JSDH Polepy)
66 - 66 [4 / 7 ]
[
16
16
26
-
-
-
8
]
20. Jahoda Kristián (SDH Dolní Měcholupy)
64 - 64 [2 / 7 ]
[
32
32
-
-
-
-
-
]
21. Suchý Lukáš (SDH Božtešice)
62 - 62 [3 / 7 ]
[
22
24
-
16
-
-
-
]
22. Doležal Tomáš (HZSP Lovochemie)
56 - 56 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
-
22
]
23. Huja Miroslav (JSDH Prackovice nad Labem)
50 - 50 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
22
28
]
24. Bečka Oldřich (SDH Verneřice)
48 - 48 [4 / 7 ]
[
10
14
0
14
0
-
10
]
25. Kulhánek Jakub (SDH Tlumačo)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
-
-
-
-
-
-
]
26. Jelen Roman (HZSp Elektrárna Počerady)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
47
]
27. Janováč Michal (SDH Salaš)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
28. Holan Vladimír (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
40
]
29. Matouš Dominik (HZS Libereckého kraje)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
38
0
-
-
]
30. Kočí Dominik (SDH Mojžíř)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
0
36
0
0
0
-
-
]
31. Řeháček Marcel (SDH Jezvé)
30 - 30 [2 / 7 ]
[
12
-
-
18
-
-
-
]
32. Hlava Ladislav (SDH Ploukonice)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
30
-
]
33. Hlava Ladislav (SDH Ploučnice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
28
-
-
]
34. Růženec Adam (HZS ÚK- stanice Bílina)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
24
-
-
-
]
35. Vocásek Petr (SDH Předonín / HZS Mělník)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
0
22
-
-
-
-
-
]
36. Ledvinka Matěj (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
22
-
-
-
]
37. Ondrůšek Jan (JSDH Prackovice nad Labem)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
-
-
-
-
-
-
]
38. Šilhan Petr (JSDH Zabrušany)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
18
-
-
-
-
-
]
39. Ťažký David (Pecerady)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
18
-
]
40. Khám Jiří (Hostouň)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
18
]
41. Salatek Filip (Pecerady)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
16
-
]
42. Malík Jan (SDH Černouček)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
-
-
-
-
-
-
]
43. Otta Jan (SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
14
]
44. Feller Jaroslav (Hostomice)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
12
-
-
-
-
-
]
45. Průša Dominik (JSDH Prackovice nad Labem)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
12
-
]
46. Krejčík Patrik (SDH Klapý)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
10
-
-
-
-
-
]
47. Fišer Josef (SDH Verneřice)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
-
-
10
-
-
-
]
48. Borl Tomáš (HZSp Lovochemie a.s.)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
9
]
49. Tomek Martin (SDH Lenešice)
8 - 8 [2 / 7 ]
[
7
1
-
-
-
-
-
]
50. Čekal Jiří (SDH Verneřice)
6 - 6 [2 / 7 ]
[
3
3
-
-
-
-
-
]
51. Drábek Ondřej (SDH Bílina)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
6
-
-
-
-
-
]
52. Dlouhý Jiří (JSDH Prackovice nad Labem)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
6
-
-
-
-
-
-
]
53. Sochor Martin (SDH Petrohrad)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
6
]
54. Beer Adam (JSDH Zabrušany)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
-
5
-
-
-
-
-
]
55. Sochor Petr (SDH Petrohrad)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
5
]
56. Soudský Michal (SDH Černouček)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
4
-
-
-
-
-
-
]
57. Baborák Roman (SDH Nepomyšl)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
4
-
-
-
-
-
]
58. Khám František (Spůle)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
4
]
59. Svoboda Václav (JSDH Poštovice)
3 - 3 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
3
]
60. Zima Ondřej (JSDH Zabrušany)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
-
2
-
-
-
-
-
]
61. Lipš Jan (SDH Černouček)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
2
-
-
-
-
-
-
]
62. Hampl Dominik (HZS ČR ÚK)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
muž / věk: 15 - 17
1. Hanyk Vojtěch (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
244 - 291 [6 / 7 ]
[
50
47
50
0
47
50
47
]
2. Sikyta Adam (SDH Nepomyšl)
244 - 291 [6 / 7 ]
[
-
50
47
47
50
47
50
]
3. Kryner Petr (SDH Klapý)
227 - 257 [6 / 7 ]
[
45
45
42
50
-
45
30
]
4. Pail Matěj (SDH Klapý)
208 - 208 [5 / 7 ]
[
47
40
40
-
36
-
45
]
5. Brabenec Vojtěch (SDH Cítoliby)
195 - 195 [5 / 7 ]
[
-
-
34
45
38
40
38
]
6. Zábranský Jakub (SDH Radešín)
192 - 258 [7 / 7 ]
[
40
34
32
42
40
34
36
]
7. Červený Daniel (SDH Nepomyšl)
162 - 162 [4 / 7 ]
[
-
42
0
-
42
38
40
]
8. Urban Tomáš (SDH Nepomyšl)
158 - 180 [6 / 7 ]
[
36
32
-
36
22
28
26
]
9. Jirák Jakub (SDH Osek)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
42
38
36
32
0
-
-
]
10. Krška Vít (SDH Verneřice)
146 - 146 [5 / 7 ]
[
-
36
-
34
26
26
24
]
11. Kubiš Ondřej (Srbice)
142 - 142 [4 / 7 ]
[
-
-
38
-
28
42
34
]
12. Vlasák Petr (SDH Cítoliby)
122 - 122 [4 / 7 ]
[
-
-
-
38
24
32
28
]
13. Baborák Tomáš (SDH Nepomyšl)
114 - 114 [4 / 7 ]
[
-
-
0
30
32
30
22
]
14. Kejval Martin (Srbice)
113 - 113 [3 / 7 ]
[
-
-
-
-
45
36
32
]
15. Sádovský Václav (SDH Libočany)
72 - 72 [3 / 7 ]
[
32
-
0
-
18
22
-
]
16. Markevič Daniel (SDH Mojžíř)
62 - 62 [2 / 7 ]
[
34
-
0
28
-
-
-
]
17. Benc Jan (SDH Verneřice)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
24
-
]
18. Motejl Dominik (SDH Hrobce)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
45
-
-
-
-
]
19. Brabenec Jiří (SDH Cítoliby)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
42
-
-
-
-
]
20. Malík Martin (Radešin)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
21. Jaroš Petr (Velichovky)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
40
-
-
-
]
22. Říha Václav (JSDH Boletice nad Labem)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
0
-
0
0
-
]
23. Kyba Jan (SDH Jílové Modrá)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
30
-
-
]
24. Hrdlička Jan (SDH Jílové Modrá)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
20
-
-
]
25. Pavliček Martin (Charvatce)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
20
]
26. Bláha Jakub (SDH Poštovice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
18
]
žena / věk: 15 - 17
1. Krajčovičová Kateřina (SDH Klapý)
244 - 244 [5 / 7 ]
[
50
50
47
47
-
50
-
]
2. Němcová Alexandra (SDH Klapý)
229 - 229 [5 / 7 ]
[
-
-
50
42
45
47
45
]
3. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
97 - 97 [2 / 7 ]
[
-
-
-
50
47
-
-
]
4. Nováková Aneta (SDH Hrobce)
90 - 90 [2 / 7 ]
[
-
45
45
-
-
-
-
]
5. Peterkova Nicol (Sdh Obora)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
6. Voslářová Marie (SDH Klapý)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
50
-
-
]
7. Velíšková Tereza (SDH Obora)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
0
47
-
-
-
-
-
]
8. Sochorová Hana (SDH Petrohrad)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
47
]
9. Karlova Daniela (SDH Velichovky)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
-
45
-
-
-
]
10. Švejkovska Tereza (SDH Jílové Modrá)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
42
-
-
]
11. Zábranská Tereza (Radešín)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
12. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
40
]
13. Gráfová Anna (SDH Slavětín)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
38
]
14. Wágnerová Adéla (SDH Peruc)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
36
]
15. Pánková Natálie (Radešín)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
34
]
žena / věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška (SDH Cítoliby)
250 - 300 [6 / 7 ]
[
50
50
50
50
50
50
0
]
2. Drátovníková Dita (SDH Klapý)
236 - 281 [6 / 7 ]
[
47
45
45
-
47
47
50
]
3. Dlasková Hoření Pavlína (SDH Příšovice)
229 - 305 [7 / 7 ]
[
45
42
47
47
45
45
34
]
4. Drábková Hana (SDH Štrbice)
188 - 188 [5 / 7 ]
[
38
40
-
40
42
-
28
]
5. Kršková Soňa (SDH Klapý/ Hasičovo)
184 - 184 [5 / 7 ]
[
-
28
-
42
38
40
36
]
6. Fukalová Lenka (SDH Klapý)
168 - 194 [6 / 7 ]
[
32
30
36
-
40
30
26
]
7. Andrlová Michaela (SDH Očihov)
158 - 158 [5 / 7 ]
[
0
32
-
38
36
42
10
]
8. Fialová Jana (SDH Veltěže)
140 - 140 [4 / 7 ]
[
36
34
42
-
-
28
-
]
9. Žďárská Michaela (HZS Praha)
138 - 138 [4 / 7 ]
[
28
38
34
-
-
-
38
]
10. Strunz Karolina (SDH Nepomyšl)
136 - 136 [5 / 7 ]
[
20
36
-
-
34
32
14
]
11. Vlková Simona (SDH Lenešice)
130 - 130 [5 / 7 ]
[
26
24
-
-
32
36
12
]
12. Stratilová Aneta (SDH Dub nad Moravou)
117 - 117 [3 / 7 ]
[
42
-
-
45
-
-
30
]
13. Tarantová Marie (SDH Dalešice/TFA tým Praha)
87 - 87 [2 / 7 ]
[
40
47
-
-
-
-
-
]
14. Hauserová Andrea (JSDH Prackovice nad Labem)
77 - 77 [2 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
47
]
15. Minnichová Barbara (JSDH Prackovice nad Labem)
74 - 74 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
34
40
]
16. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
60 - 60 [2 / 7 ]
[
24
0
-
36
-
-
-
]
17. Kárová Martina (JSDH Polepy)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
-
-
40
-
-
-
18
]
18. Havlíková Vlasta (SDH Peruc)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
45
]
19. Reichová Pavla (SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha))
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
20. Kantová Olga (SDH Srbice)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
38
-
-
-
-
]
21. Lupínková Nikola (JSDH Prackovice nad Labem)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
38
-
]
22. Hrudková Marie (Vratislavice nad Nisou)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
-
-
-
-
-
-
]
23. Koštial Šterclová Marcela (SDH Obora)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
24. Nagyova Blanka (SDH Hrobce)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
-
26
-
-
-
-
-
]
25. Kunertova Šárka (SDH Klapý)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
26. Vanclová Barbora (SDH Studenec)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
-
-
-
-
-
-
]
27. Černucká Petra (SDH Brázdim)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
28. Majarova Helena (SDH Koštice)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
20
]
29. Gipflová Martina (SDH Štrbice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
-
-
-
-
-
-
]
30. Winterová Eliška (SDH Poštovice)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
16
]
31. Mikešová Kateřina (Chlumec)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
32. Lancová Zuzana (SDH Peruc)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
9
]
33. Voborníková Adéla (SDH Čermná)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-