TFA Liga SEVERU 2023
logo ligy
Popis:

Pro ročník 2023 se počítá se 7 koly. O celkovém pořadí jednotlivců rozhodnou body, které každý závodník nasbírá v 5 svých nejlepších závodech. V případě shodného počtu bodů mezi závodníky rozhodne pořadí z posledního závodu 7.10.2023 Pro rok 2023 bude nově zařazena kategorie MASTERS s aktivním dýchacím přístrojem (18+) bez rozdílu věku. Pokud někde začne v jedné kategorii musí v ní dokončit i zbytek závodů (není možné sečíst body z různých kategorií) Kategorie Hasičáren se bude i letos počítat automaticky, ale je zde změna. Budou se počítat body třem nejlepším mužům bez rozdílu věku od 18 let! Tedy je zde jiná bodová hodnota, než v kategorii jednotlivců… Kategorie hasičárem platí i letos pouze pro sbory z Ústeckého kraje Prosím používejte stejný login pro všechna kola, jinak se vám nebudou správně sčítat body. A zkontrolujte si také, že máte vyplněný správně kraj (pro kategorii hasičárny Ústeckého kraje)

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Zapletal Karel (SDH Nečtiny)
247 - 287 [6 / 7 ]
[
50
50
50
47
50
-
40
]
2. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
233 - 271 [6 / 7 ]
[
47
47
47
50
42
-
38
]
3. Loukota Petr (SDH Klapý)
212 - 218 [6 / 7 ]
[
45
42
38
0
40
47
6
]
4. Brabenec Jiří (SDH Cítoliby)
212 - 272 [7 / 7 ]
[
38
45
42
42
34
45
26
]
5. Gregor Pavel (SDH Očihov)
199 - 232 [7 / 7 ]
[
36
38
30
45
26
50
7
]
6. Drobný Alexandr (SDH Klapý)
189 - 239 [7 / 7 ]
[
20
30
34
38
45
40
32
]
7. Klofec Jan (JSDH Libouchec)
174 - 218 [7 / 7 ]
[
26
28
32
36
36
42
18
]
8. Žáček Petr (SDH Očihov)
164 - 206 [7 / 7 ]
[
32
34
36
32
30
30
12
]
9. Štajer Jiří (SDH Duchcov)
162 - 162 [4 / 7 ]
[
42
40
40
40
-
-
-
]
10. Němeček Pavel (SDH Hájek)
152 - 180 [7 / 7 ]
[
18
24
28
30
38
32
10
]
11. Klvač František (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
151 - 151 [5 / 7 ]
[
34
22
-
26
47
22
0
]
12. Strunz Petr (SDH Nepomyšl)
148 - 157 [6 / 7 ]
[
30
32
-
18
32
36
9
]
13. Habáň Rosťislav (HZSp Elektrárna Počerady)
128 - 128 [5 / 7 ]
[
-
-
20
24
24
26
34
]
14. Laube Vít (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
118 - 132 [6 / 7 ]
[
22
26
26
14
-
28
16
]
15. Havlík Jaromír (SDH Peruc)
116 - 116 [5 / 7 ]
[
24
18
24
-
0
20
30
]
16. Sochor Rudolf (SDH Petrohrad)
110 - 111 [6 / 7 ]
[
-
14
16
28
18
34
1
]
17. Pruskavec Zdeněk (SDH Velvary)
84 - 84 [2 / 7 ]
[
-
-
-
34
-
-
50
]
18. Kafka Josef (JSDH Libouchec)
81 - 81 [5 / 7 ]
[
9
6
14
0
-
24
28
]
19. Mráček Radomír (SDH Osek)
81 - 81 [2 / 7 ]
[
-
36
45
-
-
-
-
]
20. Rýdl Tomáš (SDH Dobroměřice)
69 - 74 [7 / 7 ]
[
7
4
12
22
16
12
1
]
21. Škváro Petr (SDH Osek)
66 - 66 [4 / 7 ]
[
12
12
22
20
-
-
-
]
22. Slunečko Miloš (SDH Verneřice)
63 - 63 [5 / 7 ]
[
14
10
18
0
20
-
1
]
23. Novák Pavel (SDH Hrobce)
60 - 60 [2 / 7 ]
[
40
20
-
-
-
-
-
]
24. Urban Ondřej (SDH Nepomyšl)
56 - 62 [7 / 7 ]
[
6
5
9
16
9
16
1
]
25. Janoušek Tomáš (SDH Mšec)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
47
]
26. Šulc Roman (TFA TEAM Ohnišťany)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
45
]
27. Finstrle Roman (SDH Peruc)
44 - 44 [2 / 7 ]
[
28
16
-
-
-
-
-
]
28. Šmídek Ondrěj (TFA TEAM Ohnišťany)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
29. Urbanek Zdenek (SDH Žiželice)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
38
-
]
30. Zvolský Jiří (Litoměřice)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
36
]
31. Sádovský René (SDH Libočany)
32 - 32 [2 / 7 ]
[
-
0
-
-
14
18
-
]
32. Man Tomáš (SDH Klapý)
30 - 30 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
28
-
2
]
33. Machata David (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
27 - 27 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
22
-
5
]
34. Tůma Petr (SDH Peruc)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
35. Jůna Václav (SDH Bavoryně)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
36. Drábek Ondřej (SDH Bílina)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
20
]
37. Lomňančik Martin (SDH kostomlaty pod Řípem)
19 - 19 [2 / 7 ]
[
10
9
-
-
-
-
-
]
38. Janda Jakub (Sdh Libiš/Hzsp Sž Kralupy nad Vltavou)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
39. Mandys Josef (SDH Satalice)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
14
]
40. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
14
-
]
41. Hampl Martin (SDH Košťany a Střelná)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
12
-
-
]
42. Ondrůšek Jan (JSDH Prackovice nad Labem)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
-
10
-
-
-
-
]
43. Loprais Petr (JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá)
10 - 10 [2 / 7 ]
[
0
3
7
0
0
0
0
]
44. Ondroušek Lukáš (JSDHO Jílové)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
10
-
-
]
45. Halada Martin (SDH Hostinné)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
8
]
46. Hauf Zdeněk (SDH Bílina)
8 - 8 [2 / 7 ]
[
-
7
-
-
-
-
1
]
47. Záruba Jiří (HZSP SŽ)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
8
-
-
-
-
-
-
]
48. Duda Václav (SDH Modlany)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
-
8
-
-
-
-
-
]
49. Blažek Vladimír (JSDH Most-Rudolice)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
-
-
8
-
-
-
-
]
50. Doležal Miroslav (SDH Bílina)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
4
]
51. Dlouhý Jaroslav (SDH Peruc)
3 - 3 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
3
]
52. Čech Michal (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
53. Nachtigal Jan (SDH Lenešice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
54. Lubas Jiří (SDH Klapý)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
55. Haltuch Zbyšek (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
56. Plecháček Martin (SDH Dobroměřice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
muž / věk: 18 - 34
1. Matouš Dominik (HZS Libereckého kraje)
238 - 283 [6 / 7 ]
[
47
47
-
50
45
47
47
]
2. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
229 - 247 [6 / 7 ]
[
45
42
50
47
-
45
18
]
3. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
220 - 256 [6 / 7 ]
[
38
50
40
42
50
-
36
]
4. Andrle Roman (SDH Očihov)
213 - 227 [6 / 7 ]
[
34
45
47
45
-
42
14
]
5. Sikyta Adam (SDH Nepomyšl)
204 - 204 [5 / 7 ]
[
40
40
45
34
-
-
45
]
6. Jelen Roman (HZSp Elektrárna Počerady)
190 - 216 [6 / 7 ]
[
-
36
42
26
38
34
40
]
7. Kamaryt Jakub (JSDH Prackovice nad Labem)
187 - 201 [6 / 7 ]
[
-
14
32
40
47
38
30
]
8. Pail Matěj (SDH Klapý)
172 - 194 [6 / 7 ]
[
22
30
30
-
38
40
34
]
9. Sochor Petr (SDH Petrohrad)
168 - 208 [7 / 7 ]
[
32
32
34
38
30
32
10
]
10. Holan Vladimír (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
162 - 180 [6 / 7 ]
[
26
20
36
-
42
18
38
]
11. Žovinec Ondřej (SDH Cítoliby)
152 - 186 [7 / 7 ]
[
12
28
38
22
34
30
22
]
12. Machata Matěj (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
120 - 120 [4 / 7 ]
[
30
26
-
-
40
24
-
]
13. Sochor Martin (SDH Petrohrad)
112 - 113 [6 / 7 ]
[
1
16
-
20
32
36
8
]
14. Völfl Jan (HZSp SŽ/SDH Rudolfov)
100 - 100 [2 / 7 ]
[
50
-
-
-
-
50
-
]
15. Pail Marek (SDH Libochovice)
96 - 107 [7 / 7 ]
[
1
10
24
28
12
12
20
]
16. Filipčuk Lukáš (SDH Peruc)
92 - 93 [6 / 7 ]
[
8
1
16
32
24
-
12
]
17. Vlasák Petr (SDH Cítoliby)
77 - 83 [7 / 7 ]
[
1
5
20
12
26
14
5
]
18. Zábranský Jakub (SDH Radešín)
76 - 85 [7 / 7 ]
[
1
8
28
14
9
16
9
]
19. Záruba Lukáš (HZS Letiště Praha)
74 - 74 [2 / 7 ]
[
36
38
-
-
-
-
-
]
20. Richter Jaroslav (JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem)
69 - 71 [6 / 7 ]
[
2
7
-
16
20
20
6
]
21. Šolín Jan (JSDH Most-Rudolice)
68 - 68 [3 / 7 ]
[
14
18
-
36
-
-
-
]
22. Žížek Martin (SDH Peruc)
66 - 72 [7 / 7 ]
[
3
3
18
24
10
10
4
]
23. Laube Filip (SDH Klapý)
54 - 54 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
26
28
]
24. Kocourek Ondřej (JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř))
54 - 54 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
28
-
26
]
25. Šíp Vojtěch (JSDH Most-Rudolice)
52 - 52 [3 / 7 ]
[
16
6
-
30
-
-
-
]
26. Veselý Josef (SDH Násedlovice ❤️‍🔥)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
27. Dvořáček Marek (JSDH Most-Rudolice)
50 - 50 [2 / 7 ]
[
-
24
26
-
-
-
-
]
28. Urban Daniel (SDH Mojžíř)
46 - 46 [2 / 7 ]
[
24
22
-
-
0
-
-
]
29. Janováč Michal (SDH Salaš)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
30. Kusák Michal (HZSp SŽ / SDH Horní Stropnice)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
31. Drátovník Radek (SDH Klapý)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
34
-
-
-
-
-
]
32. Fabián Michal (JSDH Těpeře; TFA tým Praha)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
33. Chmátal Vít (JSDH Libouchec)
30 - 30 [2 / 7 ]
[
-
-
14
-
16
-
-
]
34. Benc Jan (SDH Verneřice)
29 - 29 [3 / 7 ]
[
9
2
-
18
-
-
-
]
35. Hlavatý Václav (JSDH Most-Rudolice)
29 - 29 [2 / 7 ]
[
7
-
22
0
-
-
-
]
36. Poche Jan (SDH Česká Metuje)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
-
-
-
-
-
-
]
37. Prais Marcel (HZSp SŽ / SDH Chlum)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
28
-
]
38. Pech Pavel (JSDH Prackovice nad Labem)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
39. Bečka Oldřich (SDH Verneřice)
22 - 22 [2 / 7 ]
[
10
12
-
-
-
-
-
]
40. Šindela Lubomír (JSDH Prackovice nad Labem)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
22
0
-
]
41. Manga Josef (SDH Žiželice)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
22
-
]
42. Karfilát Jiří (SDH Klapý)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
20
-
-
-
-
-
-
]
43. Suchý Lukáš (SDH Božtešice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
-
-
-
-
-
-
]
44. Lochman Zdeněk (JSDHO Jílové)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
18
-
-
]
45. Sádovský Vaclav (SDH Libočany)
16 - 16 [2 / 7 ]
[
-
0
-
-
8
8
-
]
46. Rajnoha Matěj (Bechlín)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
16
]
47. Průša Matěj (JSDH Prackovice nad Labem)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
14
-
-
]
48. Pavlíček Tomáš (SDH Bílina)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
-
9
-
-
-
-
-
]
49. Makuka Michal (SDH Žiželice)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
9
-
]
50. Brabenec Vojtěch (SDH Cítoliby)
7 - 7 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
7
]
51. Witkovský Petr (SDH Mnichovice)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
6
-
-
-
-
-
-
]
52. Civín Miloš (SDH Osek)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
5
-
-
-
-
-
-
]
53. Novák Martin (HZS Ústí nad Labem, JSDH Božtěšice)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
4
-
-
-
-
-
-
]
54. Hájek David (JSDH Most-Rudolice)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
4
-
-
-
-
-
]
55. Vít Pavel (x)
3 - 3 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
3
]
56. Zima Ondřej (JSDH Zabrušany)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
1
-
-
-
-
-
]
57. Markevič Daniel (SDH Mojžíř)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
58. Ledvinka Matěj (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
1
-
-
-
-
-
]
59. Matýs Jakub (JSDH Dubá)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Kořínek Ladislav (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
247 - 341 [7 / 7 ]
[
47
50
50
50
47
47
50
]
2. Viceník Jakub (SDH Klapý)
241 - 333 [7 / 7 ]
[
50
47
47
47
45
50
47
]
3. Kejval Martin (Srbice)
220 - 272 [7 / 7 ]
[
42
38
45
30
50
45
22
]
4. Fork Petr (Hora Svatého Šebestiána)
203 - 277 [7 / 7 ]
[
40
45
40
36
38
38
40
]
5. Kubiš Ondřej (Srbice)
198 - 218 [6 / 7 ]
[
-
20
42
34
42
42
38
]
6. Troják Vojtěch (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
184 - 240 [7 / 7 ]
[
34
28
30
42
28
36
42
]
7. Andrš Martin (SDH Jirkov)
180 - 180 [5 / 7 ]
[
-
-
36
40
40
34
30
]
8. Kryner Petr (SDH Klapý)
167 - 185 [6 / 7 ]
[
-
22
18
45
34
40
26
]
9. Vidím Alexandr (SDH Jirkov)
152 - 202 [7 / 7 ]
[
30
36
26
32
24
26
28
]
10. Krška Vít (SDH Verneřice)
140 - 158 [6 / 7 ]
[
32
34
22
26
26
-
18
]
11. Urban Tomáš (SDH Nepomyšl)
138 - 152 [6 / 7 ]
[
36
32
20
28
22
-
14
]
12. Demeter Pavel (Hora Svatého Šebestiána)
138 - 154 [6 / 7 ]
[
28
24
28
0
30
28
16
]
13. Kanty Oskar (SDH Rychnov u Jbc n/N)
136 - 136 [4 / 7 ]
[
-
-
32
38
-
30
36
]
14. Havlík Tomáš (SDH Peruc)
124 - 124 [4 / 7 ]
[
-
30
24
-
36
-
34
]
15. Červený Daniel (SDH Nepomyšl)
100 - 100 [3 / 7 ]
[
38
42
-
-
-
-
20
]
16. Koldus Jan (SDH Osek)
78 - 78 [2 / 7 ]
[
-
40
38
-
-
-
-
]
17. Mertl Michal (SDH Osek)
72 - 72 [3 / 7 ]
[
-
-
16
24
-
32
-
]
18. Pintér Jakub (Háj u Duchcova)
65 - 65 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
20
45
]
19. Kanta Tobiáš (Srbice)
54 - 54 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
32
22
-
]
20. Pácha Josef (SDH Peruc)
52 - 52 [2 / 7 ]
[
26
26
-
-
-
-
-
]
21. Diviš Štěpán (SDH Osek)
52 - 52 [2 / 7 ]
[
-
-
34
18
-
-
-
]
22. Hanyk Vojtěch (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
-
-
-
-
-
-
]
23. Zeman Jakub (Háj u Duchcova)
44 - 44 [2 / 7 ]
[
-
-
-
20
-
24
-
]
24. Kolář Jan (TFA PRAHA SDH Praha Satalice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
25. Hrdlička Jan (JSDH Libouchec)
32 - 32 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
20
-
12
]
26. Matyáš Lukáš (SDH Peruc)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
27. Dufek Jan (SDH Kralovice)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
22
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
247 - 247 [5 / 7 ]
[
50
50
50
50
-
47
-
]
2. Sochorová Hana (SDH Petrohrad)
226 - 308 [7 / 7 ]
[
45
47
40
42
47
45
42
]
3. Hauptvoglová Pavla (SDH Klapý)
222 - 260 [6 / 7 ]
[
38
45
47
-
42
50
38
]
4. Krajčovičová Kateřina (SDH Klapý)
212 - 250 [6 / 7 ]
[
42
42
38
45
38
-
45
]
5. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
199 - 267 [7 / 7 ]
[
32
36
36
47
36
40
40
]
6. Holienková Kateřina (SDH Lenešice)
192 - 250 [7 / 7 ]
[
34
38
42
40
34
38
24
]
7. Hanyková Natalie (Sdh Dalešice)
187 - 247 [7 / 7 ]
[
36
34
45
38
32
28
34
]
8. Němcová Alexandra (SDH Klapý)
179 - 179 [5 / 7 ]
[
47
40
28
-
-
34
30
]
9. Podhorská Kateřina (SDH Nepomyšl)
144 - 144 [5 / 7 ]
[
-
-
30
34
30
30
20
]
10. Nejedlá Ema (Srbice)
87 - 87 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
45
42
-
]
11. Wágnerová Adéla (SDH Peruc)
86 - 86 [3 / 7 ]
[
0
-
32
36
0
-
18
]
12. Mauleová Antonie (Srbice)
86 - 86 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
50
36
-
]
13. Hybnerová Hana (SDH Golčův Jeníkov)
76 - 76 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
40
-
36
]
14. Peterkova Nicol (Sdh Obora)
72 - 72 [2 / 7 ]
[
40
32
-
-
-
-
-
]
15. Hankeová Ema (SDH Osek)
66 - 66 [2 / 7 ]
[
-
-
34
-
-
32
-
]
16. Slezáková Veronika (Polepy)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
17. Macková Tereza (Bechlín)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
47
]
18. Leišová Lucie (SDH Praha Satalice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
19. Nachtigalová Nikol (Lenešice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
28
]
20. Panenková Anna (SDH Radešín)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
26
]
21. Zábranská Tereza (SDH Radešín)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
22. Živcová Adéla (Brozany)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
16
]
23. Krbcová Tereza (SDH Brozany)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
14
]
žena / věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška (SDH Cítoliby)
250 - 340 [7 / 7 ]
[
50
50
50
50
50
50
40
]
2. Dlasková Hoření Pavlína (SDH Příšovice)
231 - 303 [7 / 7 ]
[
47
45
47
47
40
45
32
]
3. Havlíková Vlasta (SDH Peruc)
208 - 208 [5 / 7 ]
[
-
36
45
-
42
40
45
]
4. Černucká Petra (SDH Brázdim)
202 - 266 [7 / 7 ]
[
36
40
42
42
28
42
36
]
5. Minnichová Barbara (JSDH Prackovice nad Labem)
193 - 223 [6 / 7 ]
[
-
32
30
40
45
34
42
]
6. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
184 - 244 [7 / 7 ]
[
38
38
36
32
34
38
28
]
7. Fukalová Lenka (SDH Klapý)
178 - 240 [7 / 7 ]
[
34
30
40
34
32
36
34
]
8. Drátovníková Dita (SDH Klapý)
176 - 176 [4 / 7 ]
[
40
42
-
-
47
-
47
]
9. Gubíková Kristýna (SDH Očihov)
156 - 202 [7 / 7 ]
[
26
28
38
38
26
26
20
]
10. Kárová Martina (JSDH Polepy)
135 - 135 [4 / 7 ]
[
-
-
-
45
30
30
30
]
11. Vlková Simona (SDH Lenešice)
118 - 118 [5 / 7 ]
[
-
22
-
36
24
22
14
]
12. Andrlová Michaela (SDH Očihov)
112 - 112 [5 / 7 ]
[
0
18
32
30
-
24
8
]
13. Tarantová Marie (SDH Dalešice/TFA tým Praha)
92 - 92 [2 / 7 ]
[
45
47
-
-
-
-
-
]
14. Prošková Petra (SDH Klapý)
85 - 85 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
38
47
-
]
15. Dudová Klára (SDH Modlany)
82 - 82 [3 / 7 ]
[
-
16
34
-
-
32
-
]
16. Kršková Soňa (SDH Klapý/ Hasičovo)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
32
26
-
-
-
-
-
]
17. Kunertova Šárka (SDH Klapý)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
36
-
22
]
18. Černucká Romana (Brázdim)
51 - 51 [3 / 7 ]
[
-
-
-
-
22
20
9
]
19. Kantová Olga (Srbice)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
20. Gráfová Anna (SDH Slavětín)
44 - 44 [2 / 7 ]
[
24
20
-
-
-
-
-
]
21. Voksová Josefína (Střední škola Semily)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
22. Najmanová Alena (SDH Bavoryně)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
38
]
23. Drábková Hana (SDH Štrbice)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
34
-
-
-
-
-
]