TFA Liga SEVERU 2023 JUNIOR!
logo ligy
Popis:

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI TÉTO NOVINKY Celkové pořadí jednotlivců určí součet bodů získaných v jednotlivých závodech. Celkem budou pro rok 2023 součástí série 3 závody a do výsledku se bude započítávat zisk ze 2 nejlepších závodů...

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 3 - 5
1. Gipfl Matyáš (SDH Štrbice)
200 - 300 [3 / 3 ]
[
100
100
100
]
2. Volenec Matyáš (Řehlovice)
190 - 190 [2 / 3 ]
[
95
0
95
]
3. Kasl Alan (SDH Klapý)
187 - 187 [2 / 3 ]
[
0
95
92
]
4. Bolech Adam (SDH Klapý)
182 - 270 [3 / 3 ]
[
88
92
90
]
5. Kinčl Damián (Radešín)
178 - 252 [3 / 3 ]
[
92
74
86
]
6. Adamec Štěpán (SDH BÍLINA)
176 - 238 [3 / 3 ]
[
62
88
88
]
7. Vaněk Václav (Řehlovice)
170 - 250 [3 / 3 ]
[
84
86
80
]
8. Cibulka Štěpán (Křešice)
168 - 168 [2 / 3 ]
[
90
78
-
]
9. Pakosta Jan (SDH Štrbice)
158 - 158 [2 / 3 ]
[
-
80
78
]
10. Báchor Kryštof (Křešice)
156 - 228 [3 / 3 ]
[
72
82
74
]
11. Klas Richard (SDH Štrbice)
156 - 228 [3 / 3 ]
[
80
72
76
]
12. Severa Eliáš (SDH Touchovice)
152 - 152 [2 / 3 ]
[
-
84
68
]
13. Prokš Marek (Křešice)
150 - 150 [2 / 3 ]
[
78
-
72
]
14. Novák Ondřej (Touchovice)
144 - 144 [2 / 3 ]
[
-
62
82
]
15. Mucha Vojtěch (Řehlovice)
144 - 144 [2 / 3 ]
[
74
0
70
]
16. Pilný Tomáš (SDH Bílina)
132 - 192 [3 / 3 ]
[
66
60
66
]
17. Malíř Patrik (SDH Klapý)
130 - 194 [3 / 3 ]
[
64
66
64
]
18. Novotný Jan (SDH Klapý)
126 - 126 [2 / 3 ]
[
68
58
0
]
19. Kinšt Adam (SDH Klapý)
120 - 120 [2 / 3 ]
[
60
0
60
]
20. Sedivy Misa (Touchovice)
120 - 120 [2 / 3 ]
[
-
64
56
]
21. Robl Hynek (Hřivicice)
112 - 112 [2 / 3 ]
[
-
50
62
]
22. Svoboda Matyáš (SDH Bílina)
104 - 104 [2 / 3 ]
[
56
-
48
]
23. Novotný Adam (SDH Hřivice)
90 - 90 [1 / 3 ]
[
-
90
-
]
24. Klvač Ondřej (SDH Klapý)
86 - 86 [1 / 3 ]
[
86
-
-
]
25. Hajm Jakub (SDH Touchovice)
84 - 84 [1 / 3 ]
[
-
0
84
]
26. Burmaz Denis (SDH Polepy)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
82
-
-
]
27. Zahrádka Max (SDH Polepy)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
76
-
-
]
28. Šorna Marek (SDH Polepy)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
-
76
-
]
29. Frejka Filip (Žitenice-Pohořany)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
70
-
-
]
30. Šašek Jiří (Sdh Řehlovice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
-
70
-
]
31. Bílek Jiří (Vědomice)
68 - 68 [1 / 3 ]
[
0
68
-
]
32. Lodl Damian Tadeusz (Vědomice)
58 - 58 [1 / 3 ]
[
58
-
-
]
33. Toropov Jakub (Řehlovice)
58 - 58 [1 / 3 ]
[
-
-
58
]
34. Karban Sebastian (SDH Touchovice)
56 - 56 [1 / 3 ]
[
-
56
-
]
35. Novotný Jiří (Radešín)
54 - 54 [1 / 3 ]
[
-
54
-
]
36. Rudl Vojtěch (SDH Touchovice)
54 - 54 [1 / 3 ]
[
-
-
54
]
37. Kubašovský Lukáš (Hřivice)
52 - 52 [1 / 3 ]
[
-
-
52
]
38. Novotný Jakub (Radešín)
52 - 52 [1 / 3 ]
[
-
52
-
]
39. Aschenbrenner Kryštof (SDH Bílina)
50 - 50 [1 / 3 ]
[
-
-
50
]
40. Aschenbrenner Štěpán (SDH Bílina)
46 - 46 [1 / 3 ]
[
-
-
46
]
žena / věk: 3 - 5
1. Svobodová Apolena (SDH Klapý)
195 - 275 [3 / 3 ]
[
95
100
80
]
2. Manová Leontýna (SDH Klapý)
195 - 285 [3 / 3 ]
[
90
95
100
]
3. Cibulková Leontýna (Křešice)
185 - 271 [3 / 3 ]
[
86
90
95
]
4. Karfilátová Elena (SDH Klapý)
184 - 184 [2 / 3 ]
[
-
92
92
]
5. Jančovičová Alžběta (Řehlovice)
180 - 252 [3 / 3 ]
[
100
80
72
]
6. Bartošová Viktorie (Žitenice-Pohořany)
176 - 260 [3 / 3 ]
[
88
88
84
]
7. Ptáčková Johana (SDH Klapý)
172 - 172 [2 / 3 ]
[
-
86
86
]
8. Vandasová Klára (Křešice)
170 - 170 [2 / 3 ]
[
92
-
78
]
9. Votavová Jindřiška (Vědomice)
168 - 168 [2 / 3 ]
[
78
-
90
]
10. Kropáčková Veronika (Vědomice)
166 - 166 [2 / 3 ]
[
0
84
82
]
11. Nováková Eliška (Radešín)
162 - 236 [3 / 3 ]
[
84
78
74
]
12. Herczová Zoe (SDH Bílina)
158 - 226 [3 / 3 ]
[
82
76
68
]
13. Báchorová Rozálie (Křešice)
138 - 138 [2 / 3 ]
[
0
72
66
]
14. Mandysová Marie (SDH Praha Satalice)
88 - 88 [1 / 3 ]
[
-
-
88
]
15. Roblová Anežka (Hřivice)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
82
-
]
16. Volencová Rozárie (Řehlovice)
80 - 80 [1 / 3 ]
[
80
-
-
]
17. Vacková Laura (SDH OBORA)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
-
-
76
]
18. Stříbrná Ema (Řehlovice)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
76
0
-
]
19. Zounová Magdalena (SDH Klapý)
74 - 74 [1 / 3 ]
[
-
74
-
]
20. Brožová Anna (Řehlovice)
74 - 74 [1 / 3 ]
[
74
-
-
]
21. Sachetová Julie (Křešice)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
72
-
-
]
22. Volencov Rozárie (Řehlovice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
-
-
70
]
23. Steinbergerová Lea (SDH Bílina)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
-
-
64
]
24. Novotná Alena (SDH Praha Satalice)
62 - 62 [1 / 3 ]
[
-
-
62
]
muž / věk: 6 - 8
1. Majer Josef (SDH Štrbice)
200 - 292 [3 / 3 ]
[
100
92
100
]
2. Vachulka Václav (Žitenice-Pohořany)
190 - 276 [3 / 3 ]
[
86
95
95
]
3. Štěpánek Matěj (Křešice)
190 - 280 [3 / 3 ]
[
90
100
90
]
4. Kouba Ondřej (Vědomice)
187 - 273 [3 / 3 ]
[
95
86
92
]
5. Prošek Max (SDH Klapý)
178 - 260 [3 / 3 ]
[
88
90
82
]
6. Dengler Josef (Řehlovice)
174 - 244 [3 / 3 ]
[
70
88
86
]
7. Drábek Ondřej (SDH Štrbice)
168 - 242 [3 / 3 ]
[
84
74
84
]
8. Piksa Filip (Žitenice-Pohořany)
164 - 226 [3 / 3 ]
[
80
84
62
]
9. Kounický Kristián (SDH Brozany nad Ohří)
162 - 212 [3 / 3 ]
[
82
80
50
]
10. Puchmeltr Jindřich (Srbice)
156 - 156 [2 / 3 ]
[
-
68
88
]
11. Šnor Jakub (SDH Bílina)
152 - 216 [3 / 3 ]
[
64
78
74
]
12. Otta Jakub (Křešice)
148 - 148 [2 / 3 ]
[
92
-
56
]
13. Tarant Pavel (Bílina)
148 - 148 [2 / 3 ]
[
72
-
76
]
14. Měchýř Martin (SDH Štrbice)
140 - 192 [3 / 3 ]
[
74
66
52
]
15. Mařík Lukáš (Charvatce)
140 - 140 [2 / 3 ]
[
-
70
70
]
16. Fuxa Jan (Žitenice-Pohořany)
136 - 174 [3 / 3 ]
[
78
58
38
]
17. Křehlík Marek (Žitenice-Pohořany)
132 - 174 [3 / 3 ]
[
56
76
42
]
18. Kořenský Jakub (Řehlovice)
128 - 182 [3 / 3 ]
[
62
54
66
]
19. Fišer Ondřej (Žitenice-Pohořany)
124 - 184 [3 / 3 ]
[
60
64
60
]
20. Šašek Lukáš (Srbice)
120 - 120 [2 / 3 ]
[
-
72
48
]
21. Laube Vít (SDH Klapý)
106 - 140 [3 / 3 ]
[
54
52
34
]
22. Fencl Samuel (Řehlovice)
106 - 106 [2 / 3 ]
[
68
38
-
]
23. Kořenský Adam (Řehlovice)
106 - 150 [3 / 3 ]
[
50
56
44
]
24. Valach Marek (Řehlovice)
102 - 128 [3 / 3 ]
[
52
50
26
]
25. Pakosta Václav (SDH Štrbice)
94 - 94 [2 / 3 ]
[
-
62
32
]
26. Otta Matěj (Křešice)
92 - 122 [3 / 3 ]
[
48
44
30
]
27. Drobný Václav (Srbice)
86 - 86 [2 / 3 ]
[
-
46
40
]
28. Šorna Josef (SDH Polepy)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
82
-
]
29. Hrzán Daniel (Radešín)
80 - 80 [2 / 3 ]
[
46
34
-
]
30. Finsterle Jakub (SDH Peruc)
80 - 80 [1 / 3 ]
[
-
-
80
]
31. Dresler Vojtěch (SDH Stradonice)
78 - 78 [1 / 3 ]
[
-
-
78
]
32. Hrstka Matěj (Brozany nad Ohří)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
76
-
-
]
33. Mandys Tomáš (SDH Praha Satalice)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
-
-
72
]
34. Šikl Tomáš (Lenešice)
68 - 68 [1 / 3 ]
[
-
-
68
]
35. Frejka Zdeněk (Žitenice-Pohořany)
66 - 66 [1 / 3 ]
[
66
-
-
]
36. Brůža Jiří (Charvatce)
64 - 64 [2 / 3 ]
[
-
36
28
]
37. Sedlák Filip (SDH Peruc)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
-
-
64
]
38. Vokoun Jan (Charvatce)
60 - 60 [1 / 3 ]
[
-
60
-
]
39. Hampl Daniel (Vědomice)
58 - 58 [1 / 3 ]
[
58
-
-
]
40. Malík Petr (Radešín)
58 - 58 [2 / 3 ]
[
-
40
18
]
41. Bíza Petr (Malešov)
58 - 58 [1 / 3 ]
[
-
-
58
]
42. Scholze Mikuláš (SDH Touchovice)
54 - 54 [2 / 3 ]
[
-
42
12
]
43. Horn Filip (SDH Peruc)
54 - 54 [1 / 3 ]
[
-
-
54
]
44. Brůža Tomáš (Radešín)
48 - 48 [1 / 3 ]
[
-
48
-
]
45. Najman Andreas (Lenešice)
46 - 46 [1 / 3 ]
[
-
-
46
]
46. Wenzl Pavel (Radešín)
44 - 44 [1 / 3 ]
[
44
-
-
]
47. Salfický Štěpán (SDH Stradonice)
36 - 36 [1 / 3 ]
[
-
-
36
]
48. Růžička Radek (SDH Praha Satalice)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
-
-
24
]
49. Bareš Slavomír (SDH Nepomyšl)
22 - 22 [1 / 3 ]
[
-
-
22
]
50. Kolařík Artur (SDH Nepomyšl)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
-
-
20
]
51. Finsterle Tadeáš (SDH Peruc)
16 - 16 [1 / 3 ]
[
-
-
16
]
52. Pap Tobiáš (SDH Bílina)
14 - 14 [1 / 3 ]
[
-
-
14
]
53. Pulchart Václav (Řehlovice)
0 - 0 [1 / 3 ]
[
0
-
-
]
žena / věk: 6 - 8
1. Loukotová Adéla (SDH Klapý)
200 - 288 [3 / 3 ]
[
88
100
100
]
2. Prošková Emma (SDH Klapý)
195 - 287 [3 / 3 ]
[
100
92
95
]
3. Klasová Jitka (SDH Štrbice)
187 - 279 [3 / 3 ]
[
92
95
92
]
4. Drábková Nora (SDH Štrbice )
183 - 267 [3 / 3 ]
[
95
84
88
]
5. Kúhnová Viktorie (Žitenice-Pohořany)
180 - 256 [3 / 3 ]
[
90
76
90
]
6. Hatláková Adéla (Žitenice-Pohořany)
176 - 176 [3 / 3 ]
[
86
90
0
]
7. Karfilátová Laura (SDH Klapý)
172 - 172 [2 / 3 ]
[
-
86
86
]
8. Klainová Anita (SDH Hřivice)
170 - 170 [2 / 3 ]
[
-
88
82
]
9. Řezáčová Věra (Křešice)
166 - 246 [3 / 3 ]
[
84
82
80
]
10. Steklá Kateřina (Křešice)
166 - 244 [3 / 3 ]
[
82
78
84
]
11. Votavová Libuše (Vědomice)
158 - 234 [3 / 3 ]
[
78
80
76
]
12. Valachová Klára (Řehlovice)
146 - 214 [3 / 3 ]
[
68
72
74
]
13. Steinmetzová Simona (SDH Klapý)
144 - 144 [2 / 3 ]
[
80
-
64
]
14. Maierová Ema (Bílina)
144 - 202 [3 / 3 ]
[
76
68
58
]
15. Rybenská Barbora (Křešice)
134 - 134 [2 / 3 ]
[
64
70
-
]
16. Kalousová Andrea (SDH Polepy)
130 - 130 [2 / 3 ]
[
66
64
-
]
17. Kropáčková Lucie (Vědomice)
118 - 118 [2 / 3 ]
[
62
-
56
]
18. Baštová Eliška (Radešín)
114 - 114 [2 / 3 ]
[
-
66
48
]
19. Jirásková Karolína (SDH Stradonice)
78 - 78 [1 / 3 ]
[
-
-
78
]
20. Hollová Kateřina (SDH Polepy)
74 - 74 [1 / 3 ]
[
74
-
-
]
21. Korpalová Josefína (Bechlín)
74 - 74 [1 / 3 ]
[
-
74
-
]
22. Hábltová Eliška (SDH Polepy)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
72
-
-
]
23. Peroutková Barbora (Stradonice-Peruc)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
-
-
72
]
24. Prudičová Magdalena (SDH Bílina)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
70
-
-
]
25. Jirásková Magdaléna (SDH Stradonice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
-
-
70
]
26. Strachová Adéla (Vědomice)
68 - 68 [1 / 3 ]
[
-
-
68
]
27. Opltová Jana (Bechlín)
66 - 66 [1 / 3 ]
[
-
-
66
]
28. Blažková Julie (Stradonice)
62 - 62 [1 / 3 ]
[
-
-
62
]
29. Nachtigalová Veronika (Lenešice)
60 - 60 [1 / 3 ]
[
-
-
60
]
30. Horová Amálie (Lenešice)
54 - 54 [1 / 3 ]
[
-
-
54
]
31. Jirovská Elen (SDH Praha Satalice)
52 - 52 [1 / 3 ]
[
-
-
52
]
32. Langová Karolína (SDH OBORA)
50 - 50 [1 / 3 ]
[
-
-
50
]
muž / věk: 9 - 11
1. Laube Jindřich (SDH Klapý)
200 - 300 [3 / 3 ]
[
100
100
100
]
2. Tydlitát Pavel (Charvatce)
185 - 185 [2 / 3 ]
[
95
-
90
]
3. Chládok Martin (Srbice)
174 - 174 [2 / 3 ]
[
-
86
88
]
4. Němec Adam (SDH Klapý)
173 - 249 [3 / 3 ]
[
78
95
76
]
5. Hajný David (Žitenice-Pohořany)
168 - 168 [2 / 3 ]
[
-
88
80
]
6. Paneš Patrik (Vědomice)
162 - 202 [3 / 3 ]
[
92
70
40
]
7. Janda Adam (Vědomice)
162 - 240 [3 / 3 ]
[
80
82
78
]
8. Švanda Tobias (SDH Štrbice)
160 - 220 [3 / 3 ]
[
84
76
60
]
9. Kounický Maxmilián (SDH Brozany nad Ohří)
160 - 222 [3 / 3 ]
[
76
84
62
]
10. Mařík Tomáš (Charvatce)
158 - 202 [3 / 3 ]
[
90
68
44
]
11. Vlasák Matěj (Srbice)
154 - 154 [2 / 3 ]
[
-
90
64
]
12. Záhrobský Václav (Žitenice-Pohořany)
152 - 216 [3 / 3 ]
[
68
64
84
]
13. Zahálka Daniel (SDH Klapý)
152 - 152 [2 / 3 ]
[
-
66
86
]
14. Laube Matěj (SDH Klapý)
146 - 210 [3 / 3 ]
[
64
80
66
]
15. Smetana Lukáš (Malešov)
138 - 138 [2 / 3 ]
[
88
-
50
]
16. Klain Martin (SDH Hřivice)
138 - 138 [2 / 3 ]
[
-
92
46
]
17. Sviantek Jan Matěj (SDH Polepy)
136 - 136 [2 / 3 ]
[
58
78
-
]
18. Špulák Matěj (SDH Klapý)
130 - 130 [2 / 3 ]
[
0
56
74
]
19. Piksa David (Žitenice-Pohořany)
128 - 156 [3 / 3 ]
[
74
54
28
]
20. Pokoš Ondřej (SDH Bílina)
128 - 128 [2 / 3 ]
[
-
74
54
]
21. Holeček Tadeáš (Radešín)
126 - 126 [2 / 3 ]
[
-
58
68
]
22. Kolda Tomáš (Žitenice-Pohořany)
124 - 176 [3 / 3 ]
[
62
62
52
]
23. Tůma Martin (Charvatce)
124 - 124 [2 / 3 ]
[
86
-
38
]
24. Vávra Vojtěch (SDH Obora)
95 - 95 [1 / 3 ]
[
-
-
95
]
25. Toropov Jiři (Řehlovice)
94 - 94 [2 / 3 ]
[
-
52
42
]
26. Vohradský Antonín (Srbice)
92 - 92 [1 / 3 ]
[
-
-
92
]
27. Seifert Matěj (SDH Bílina)
88 - 88 [2 / 3 ]
[
56
-
32
]
28. Šindelář Lukáš (Radešín)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
82
-
-
]
29. Vochomůrka Adam (SDH Bílina)
82 - 82 [2 / 3 ]
[
-
60
22
]
30. Krajník Šimon (SDH Brozany)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
-
82
]
31. Němec Tobiáš (SDH Klapý)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
72
-
-
]
32. Dengler Ondřej (Řehlovice)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
-
72
-
]
33. Vávra Jan (SDH Obora)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
-
-
72
]
34. Hunčovský Alexej (Vědomice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
70
-
-
]
35. Brzobohatý Ondřej (SDH Praha Satalice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
-
-
70
]
36. Vavruška Pavel (Radešín)
66 - 66 [1 / 3 ]
[
66
-
-
]
37. Lukavský Jakub (Řehlovice)
60 - 60 [1 / 3 ]
[
60
-
-
]
38. Panocha Matěj (Malešov)
58 - 58 [1 / 3 ]
[
-
-
58
]
39. Dengler Ondřej (Řehlovice)
56 - 56 [1 / 3 ]
[
-
-
56
]
40. Homoláč Dominik (SDH Štrbice)
50 - 50 [1 / 3 ]
[
-
50
-
]
41. Černý Michal (SDH Strádonice)
48 - 48 [1 / 3 ]
[
-
-
48
]
42. Vlček Zdeněk (Lenešice)
36 - 36 [1 / 3 ]
[
-
-
36
]
43. Brhel Matěj (Lenešice)
34 - 34 [1 / 3 ]
[
-
-
34
]
44. Čížek Matěj (Žitenice-Pohořany )
30 - 30 [1 / 3 ]
[
-
-
30
]
45. Polák Šimon (SDH Peruc)
26 - 26 [1 / 3 ]
[
-
-
26
]
46. Lukavský Jakub (Řehlovice)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
-
-
24
]
47. Kasl Jaromír (SDH Peruc)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
-
-
20
]
žena / věk: 9 - 11
1. Ungerová Ella (SDH Klapý)
200 - 292 [3 / 3 ]
[
100
92
100
]
2. Fiedlerová Anna (Koštice)
195 - 195 [2 / 3 ]
[
95
100
-
]
3. Krajníková Laura (Malešov)
185 - 185 [2 / 3 ]
[
90
-
95
]
4. Strachová Kateřina (Vědomice)
182 - 270 [3 / 3 ]
[
88
90
92
]
5. Jedličková Eliška (Žitenice-Pohořany)
181 - 181 [2 / 3 ]
[
-
95
86
]
6. Koubová Adéla (Vědomice)
178 - 254 [3 / 3 ]
[
92
86
76
]
7. Lubasová Nella (SDH Klapý)
172 - 252 [3 / 3 ]
[
80
88
84
]
8. Korpalová Anežka (Bechlín)
166 - 244 [3 / 3 ]
[
82
84
78
]
9. Samcová Zuzana (Žitenice-Pohořany)
154 - 222 [3 / 3 ]
[
76
78
68
]
10. Spálová Zuzana (Srbice)
152 - 152 [2 / 3 ]
[
-
82
70
]
11. Maierová Eva (Bílina)
150 - 206 [3 / 3 ]
[
70
80
56
]
12. Steklá Jana (Křešice)
148 - 198 [3 / 3 ]
[
74
74
50
]
13. Hyšplerová Antonie (Vědomice)
142 - 142 [2 / 3 ]
[
68
0
74
]
14. Malířová Natálie (SDH Klapý)
138 - 138 [2 / 3 ]
[
78
0
60
]
15. Jáhenová Amálie (SDH Klapý)
132 - 132 [2 / 3 ]
[
56
76
0
]
16. Hofmanová Laura (SDH Polepy)
128 - 186 [3 / 3 ]
[
58
70
58
]
17. Radová Emílie (Křešice)
126 - 126 [2 / 3 ]
[
72
-
54
]
18. Zemanová Jana (Žitenice-Pohořany)
118 - 118 [2 / 3 ]
[
66
-
52
]
19. Sedláčková Valerie (Žitenice-Pohořany)
104 - 104 [2 / 3 ]
[
60
-
44
]
20. Frausová Štěpána (Srbice)
104 - 104 [2 / 3 ]
[
-
72
32
]
21. Slabochová Rozárie (Žitenice-Pohořany)
100 - 100 [2 / 3 ]
[
-
66
34
]
22. Vydrová Adéla (SDH Klapý)
90 - 90 [1 / 3 ]
[
-
-
90
]
23. Langová Lilien (SDH Obora)
88 - 88 [1 / 3 ]
[
-
-
88
]
24. Henschová Soňa (SDH Polepy)
86 - 86 [1 / 3 ]
[
86
-
-
]
25. Hábltová Štěpánka (SDH Polepy)
84 - 84 [1 / 3 ]
[
84
-
-
]
26. Růžičková Gabriela (SDH Praha Satalice)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
-
82
]
27. Strunz Sophie (SDH Nepomyšl)
80 - 80 [1 / 3 ]
[
-
-
80
]
28. Koštialová Magdaléna (SDH OBORA)
72 - 72 [1 / 3 ]
[
-
-
72
]
29. Salavová Marie (SDH Polepy)
68 - 68 [1 / 3 ]
[
-
68
-
]
30. Zemanová Anna (Žitenice-Pohořany)
66 - 66 [1 / 3 ]
[
-
-
66
]
31. Kosmová Nikola (SDH Stradonice)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
-
-
64
]
32. Salavová Marie (SDH Polepy)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
64
-
-
]
33. Vávrová Simona (SDH Nepomyšl)
62 - 62 [1 / 3 ]
[
-
-
62
]
34. Puchtová Nikol (Řehlovice)
62 - 62 [1 / 3 ]
[
62
-
-
]
35. Dvořáková Petra (SDH bilina)
54 - 54 [1 / 3 ]
[
54
-
-
]
36. Klovrzová Eliška (SDH Peruc)
48 - 48 [1 / 3 ]
[
-
-
48
]
37. Vránová Eliška (SDH Hřivice)
46 - 46 [1 / 3 ]
[
-
-
46
]
38. Salfická Eliška (SDH Stradonice)
42 - 42 [1 / 3 ]
[
-
-
42
]
39. Vohradská Tereza (Srbice)
40 - 40 [1 / 3 ]
[
-
-
40
]
40. Kašová Kateřina (SDH Nepomyšl)
38 - 38 [1 / 3 ]
[
-
-
38
]
41. Rosslerová Alžběta (SDH Peruc)
36 - 36 [1 / 3 ]
[
-
-
36
]
42. Urbanová Karla (SDH Nepomyšl)
30 - 30 [1 / 3 ]
[
-
-
30
]
43. Jirovská Magdalena (SDH Praha Satalice)
28 - 28 [1 / 3 ]
[
-
-
28
]
44. Kaslová Kateřina (SDH Peruc)
26 - 26 [1 / 3 ]
[
-
-
26
]
muž / věk: 12 - 15
1. Viceník Jakub (SDH Klapý)
200 - 300 [3 / 3 ]
[
100
100
100
]
2. Kanta Tobiáš (Srbice)
190 - 190 [2 / 3 ]
[
-
95
95
]
3. Krupička Josef (Křešice)
185 - 185 [2 / 3 ]
[
95
90
-
]
4. Marek Tomáš (Vědomice)
180 - 180 [2 / 3 ]
[
-
92
88
]
5. Hajný Adam (Sdh Žitenice - Pohořany)
174 - 174 [2 / 3 ]
[
-
84
90
]
6. Řezáč Tomáš (Křešice)
168 - 236 [3 / 3 ]
[
90
68
78
]
7. Fidrich Miroslav (Srbice)
166 - 166 [2 / 3 ]
[
-
80
86
]
8. Vachulka Tadeáš (Žitenice-Pohořany)
164 - 236 [3 / 3 ]
[
86
78
72
]
9. Kodet Matyáš (Křešice)
160 - 236 [3 / 3 ]
[
80
76
80
]
10. Křehlík Zdeněk (Žitenice-Pohořany)
158 - 232 [3 / 3 ]
[
82
74
76
]
11. Mecera Šimon (Křešice)
156 - 156 [2 / 3 ]
[
88
-
68
]
12. Judl Jakub (Křešice)
148 - 210 [3 / 3 ]
[
78
70
62
]
13. Spála Vít (Srbice)
146 - 146 [2 / 3 ]
[
-
72
74
]
14. Oplt Václav (Bechlín)
114 - 114 [2 / 3 ]
[
-
66
48
]
15. Polák Jakub (Bílina)
92 - 92 [1 / 3 ]
[
92
-
-
]
16. Dospíšil Matyáš (SDH Praha Satalice)
92 - 92 [1 / 3 ]
[
-
-
92
]
17. Měrtl Jakub (Vratislavice nad Nisou)
88 - 88 [1 / 3 ]
[
-
88
-
]
18. Toločko Ondřej (Vratislavice nad Nisou)
86 - 86 [1 / 3 ]
[
-
86
-
]
19. Strunz Philip (SDH Nepomyšl)
84 - 84 [1 / 3 ]
[
-
-
84
]
20. Němec Tomáš (SDH Klapý)
84 - 84 [1 / 3 ]
[
84
-
-
]
21. Prchal Petr (Srbice)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
82
0
]
22. Urban Kuba (SDH Peruc)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
-
82
]
23. Zemanec Jan (SDH Brozany nad Ohří)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
76
-
-
]
24. Maule František (Srbice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
-
-
70
]
25. Lanc Jiří (SDH Peruc)
66 - 66 [1 / 3 ]
[
-
-
66
]
26. Herman Jakub (SDH Praha Satalice)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
-
-
64
]
27. Klovrza Lukáš (SDH Peruc)
60 - 60 [1 / 3 ]
[
-
-
60
]
28. Nims Lukáš Miroslav (SDH Stradonice)
58 - 58 [1 / 3 ]
[
-
-
58
]
29. Šindelář Miroslav (Radešín)
56 - 56 [1 / 3 ]
[
-
-
56
]
30. Zápotocký Vít (SDH Nepomyšl)
54 - 54 [1 / 3 ]
[
-
-
54
]
31. Jirovský Jiří (SDH Praha Satalice)
52 - 52 [1 / 3 ]
[
-
-
52
]
32. Panocha Michael (Malešov)
50 - 50 [1 / 3 ]
[
-
-
50
]
žena / věk: 12 - 15
1. Hauptvoglová Pavla (SDH Klapý)
200 - 284 [3 / 3 ]
[
100
100
84
]
2. Mauleová Antonie (Srbice)
195 - 195 [2 / 3 ]
[
-
95
100
]
3. Tícová Anna (SDH Klapý)
185 - 259 [3 / 3 ]
[
95
90
74
]
4. Nejedlá Ema (Srbice)
182 - 182 [2 / 3 ]
[
-
92
90
]
5. Mecerová Alžběta (Křešice)
180 - 180 [2 / 3 ]
[
92
-
88
]
6. Svobodová Amálie (SDH Klapý)
179 - 257 [3 / 3 ]
[
78
84
95
]
7. Turke Linda (Křešice)
172 - 250 [3 / 3 ]
[
90
82
78
]
8. Krajčovičová Tereza (SDH Klapý)
168 - 244 [3 / 3 ]
[
80
88
76
]
9. Macková Rozálie (Bechlín)
168 - 248 [3 / 3 ]
[
82
86
80
]
10. Pecková Dominika (SDH Bílina)
166 - 238 [3 / 3 ]
[
86
80
72
]
11. Berkyova Eliška (SDH Bílina)
152 - 208 [3 / 3 ]
[
74
78
56
]
12. Tůmová Tereza (Charvatce)
142 - 142 [2 / 3 ]
[
84
-
58
]
13. Rýdlová Gabriela (SDH Dobroměřice)
136 - 136 [2 / 3 ]
[
-
76
60
]
14. Novotná Adéla (SDH Hřivice)
116 - 116 [2 / 3 ]
[
-
72
44
]
15. Kmochová Barbora (Žitenice-Pohořany )
114 - 114 [2 / 3 ]
[
-
74
40
]
16. Černá Ema (Malešov)
114 - 114 [2 / 3 ]
[
66
-
48
]
17. Bízová Tereza (Malešov)
114 - 114 [2 / 3 ]
[
72
-
42
]
18. Dabergotzová Rozálie (SDH Stradonice)
92 - 92 [1 / 3 ]
[
-
-
92
]
19. Novotná Daniela (SDH Polepy)
88 - 88 [1 / 3 ]
[
88
-
-
]
20. Strunzová Denisa (SDH Nepomyšl)
86 - 86 [1 / 3 ]
[
-
-
86
]
21. Drobná Elena (SDH Peruc)
82 - 82 [1 / 3 ]
[
-
-
82
]
22. Slezáková Veronika (SDH Polepy)
76 - 76 [1 / 3 ]
[
76
-
-
]
23. Fiedlerová Anna (Koštice)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
-
-
70
]
24. Havlasová Barbora (Malešov)
70 - 70 [1 / 3 ]
[
70
-
-
]
25. Zemanová Magdaléna (Lenešice)
68 - 68 [1 / 3 ]
[
-
-
68
]
26. Šindelářová Beáta (Radešín)
68 - 68 [1 / 3 ]
[
68
-
-
]
27. Tůmová Karolína (SDH Peruc)
66 - 66 [1 / 3 ]
[
-
-
66
]
28. Vochomůrková Natalie (Bílina)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
64
-
-
]
29. Nováková Kateřina (Malešov)
64 - 64 [1 / 3 ]
[
-
-
64
]