TFA Liga Královéhradecký kraj 2024
logo ligy
Popis:

3. Ročník ligy TFA, www.tfaligahk.cz https://www.facebook.com/tfaligahk Před přihlášením do konkrétního závodu si prosím pozorně přečtěte propozice, případné dotazy směřujte na info@tfaligahk.cz

Jednotlivé závody ligy
1. TFA Miletínská Troska 29.03.2024 08:30
2. TFA Arnultovice 13.04.2024 07:30
3. TFA O Lhoteckou Cihlu 27.04.2024 07:30
4. TFA pod "Kouřovou horou" 18.05.2024 07:00
5. TFA Ohnišťany 25.05.2024 07:30
6. TFA Rozálka - Žamberk 16.06.2024 08:30

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Pelikovský Michal (HZS Žamberk)
200 - 200 [2 / 6 ]
[
100
100
0
0
-
0
]
2. Dlabka Ondřej (SDH Žamberk / TFA team Žamberk)
185 - 185 [2 / 6 ]
[
90
95
0
0
-
0
]
3. Bureš Robin (SDH Lenešice)
175 - 175 [2 / 6 ]
[
85
90
-
0
0
-
]
4. Halada Martin (SDH Hostinné)
155 - 155 [2 / 6 ]
[
75
80
-
0
0
-
]
5. Šmídek Ondrěj (TFA TEAM Ohnišťany)
155 - 155 [2 / 6 ]
[
70
85
0
-
0
0
]
6. Snopko David (SDH OHNIŠŤANY)
140 - 140 [2 / 6 ]
[
65
75
0
0
0
-
]
7. Šulc Roman (TFA TEAM Ohnišťany)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
0
0
0
0
-
]
8. Sedláček Jan (Meziměstí JSDH)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
0
-
-
-
]
9. Skalník Jaroslav (SDH Kardašova Řečice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
-
70
-
-
-
-
]
10. Janda Pavel (SDH Čermná)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
-
65
-
-
-
-
]
11. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
12. Pišta Jan (SDH Rožnov)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
60
0
-
-
-
]
13. Trutnovský Jiří (Skřivany)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
55
-
-
-
-
-
]
14. Paťava Jaroslav (SDH Radvanice)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 18 - 34
1. Munzar Roman (SDH Habřina)
200 - 200 [2 / 6 ]
[
100
100
0
0
0
-
]
2. Völfl Jan (HZSp SŽ/SDH Rudolfov)
190 - 190 [2 / 6 ]
[
95
95
0
0
0
-
]
3. Zámečník Petr (Žamberk)
180 - 180 [2 / 6 ]
[
90
90
0
-
-
-
]
4. Velič Štefan (SDH Letohrad-Orlice)
155 - 155 [2 / 6 ]
[
75
80
0
0
-
0
]
5. Bajer Adam (SDH Úbislavice)
140 - 140 [2 / 6 ]
[
70
70
-
0
0
-
]
6. Poche Jan (SDH Česká Metuje)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
-
85
-
0
-
-
]
7. Matouš Dominik (HZS Libereckého kraje)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
-
-
-
-
-
]
8. Keller Jan (SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
9. Hilscher Martin (Česká Metuje)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
-
75
-
-
-
-
]
10. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
-
65
-
0
0
-
]
11. Švadlák Michal (SDH Malé Svatoňovice)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
0
0
0
0
-
]
12. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
13. Kalina Jan (SDH Kardašova Řečice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
60
-
-
-
-
]
14. Hrdinka Ondřej (SDH Kardašova Řečice)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
-
55
-
-
-
-
]
15. Fendrych Vojtěch (Těptín)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
55
-
-
-
-
-
]
16. Lacko Jiří (Sloupno)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
-
0
-
-
-
]
17. Perný Ladislav (SDH Arnultovice)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
-
-
0
-
-
]
18. Podzimek Lukáš (SDH Nová Paka)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
-
50
-
-
-
-
]
19. Srdínko Jan (SDH Hořiněves)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
-
-
-
-
-
]
20. Šrámek ml. Petr (JSDH Borohrádek)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
-
-
-
-
-
]
21. Suchánek Matěj (Ohnišov)
49 - 49 [1 / 6 ]
[
-
49
0
0
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Hušek Jakub (Bozkov)
180 - 180 [2 / 6 ]
[
90
90
0
0
0
-
]
2. Pour Adam (SDH Hořice)
175 - 175 [2 / 6 ]
[
80
95
0
-
-
-
]
3. Jiřička Radek (SDH Velká Úpa - Pec pod Sněžkou)
165 - 165 [2 / 6 ]
[
85
80
0
0
0
-
]
4. Slovák Jindřich (SDH Arnultovice)
130 - 130 [2 / 6 ]
[
65
65
0
0
-
-
]
5. Taclík Matěj (SDH Arnultovice)
115 - 115 [2 / 6 ]
[
60
55
-
-
-
-
]
6. Rozsévač Matěj (SDH Ostroměř)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
-
100
-
0
0
-
]
7. Pokorný Martin (SDH Hořice)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
-
-
-
-
-
]
8. Žbánek Oldřich (SDH Javornice-obec)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
-
-
-
-
-
]
9. Škoda Štěpán (Ohnišov)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
-
85
0
0
-
-
]
10. Špalek David (Ohnišov)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
-
75
0
0
-
-
]
11. Klapal Vojtěch (SDH Hořiněves)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
12. Hrbek Matěj (SDH Braškov)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
-
-
-
-
]
13. Lesák David (SDH Dubenec)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
-
70
0
-
-
-
]
14. Lučický Jan (SDH Sovětice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
60
-
-
-
-
]
15. Baculák Šimon (Čermná)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
-
50
-
-
-
-
]
16. Festa Vítek (Sovětice)
49 - 49 [1 / 6 ]
[
-
49
-
-
-
-
]
17. Kodeš Michal (SDH Ostroměř)
48 - 48 [1 / 6 ]
[
-
48
0
0
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Kadečková Petra (SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany)
200 - 200 [2 / 6 ]
[
100
100
0
0
0
-
]
2. Munzarová Markéta (SDH Třebihošť)
190 - 190 [2 / 6 ]
[
95
95
0
0
0
-
]
3. Paťavová Veronika (SDH Radvanice)
180 - 180 [2 / 6 ]
[
90
90
0
0
0
-
]
4. Korfová Eliška (Zvíkovec)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
-
-
-
-
-
]
5. Heltová Klára (Čermná)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
-
85
-
-
-
-
]
6. Drahá Viola (Hořice)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
7. Bejnová Pavla (SDH Kardašova Řečice)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
-
80
-
-
-
-
]
8. Škrabálková Natálie (Pletený Újezd)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
9. markova Anna (SDH Kardašova Řečice)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
-
75
-
-
-
-
]
10. Hanyková Natalie (Sdh Dalešice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 18 - 29
1. Neubauerová Ester (SDH Hostinné)
185 - 185 [2 / 6 ]
[
95
90
-
0
0
-
]
2. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
165 - 165 [2 / 6 ]
[
80
85
0
0
0
-
]
3. Břízová Veronika (SDH Líšnice)
165 - 165 [2 / 6 ]
[
85
80
0
-
-
-
]
4. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
-
100
0
0
0
-
]
5. Cempírková Nikola (SDH Svratka)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
-
-
-
-
-
]
6. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
95
-
-
-
-
]
7. Tarantová Marie (SDH Dalešice/TFA tým Praha)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
-
-
-
-
-
]
8. Nováková Kateřina (SDH Chlum)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
9. Nosková Lucie (SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
0
-
-
-
]
10. Zubričanová Nikola (SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
-
0
0
0
-
]
11. Zavoralová Lenka (SDH Zderaz)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
0
0
-
-
]
žena / věk: 30 - 100
1. Dlasková Hoření Pavlína (SDH Příšovice)
200 - 200 [2 / 6 ]
[
100
100
0
0
-
-
]
2. Zavoralová Lucie (SDH Zderaz)
185 - 185 [2 / 6 ]
[
95
90
0
0
-
-
]
3. Černucká Petra (SDH Brázdim)
180 - 180 [2 / 6 ]
[
85
95
-
0
0
-
]
4. Voborníková Adéla (SDH Čermná)
165 - 165 [2 / 6 ]
[
80
85
0
0
0
0
]
5. Olhová Lucie (SDH Arnultovice)
155 - 155 [2 / 6 ]
[
75
80
0
0
-
0
]
6. Svobodová Marcela (SDH Miletín / TFA team Ohnišťany)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
-
0
0
-
-
]
7. Junková Jana (Sdh Žamberk)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]