Zimní halové kvarteto Golčův Jeníkov
logo
Místo závodu:
Golčův Jeníkov
Začátek závodu:
02.12.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Ales.filipcik@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Zdravím všechny příznivce ZHK kteří se přihlásili do soutěže GOLČŮV JENÍKOV SOBOTA 2.12 2023

ROZVRH ČASU

7:45 – 8:30 prezentace všichni žáci
7:45-8:30 rozcvičení pouze nejmladší a mladší ž.
8:45 nástup zahájení
9:00 start žáci nejmladší a mladší obě kola, vyhlášení
11:00 - 11:15 rozcvičení starší a nejstarší žáci, start starší a nejstarší obě kola, vyhlášení
Do 13:00 prezene přípravka,  provedení pokusů po dokončení žáků cca 14:00 až 14.30 a vyhlášení. 
Do 14 :00 prezentace dorost a juniorka, rozcvičení po skončení přípravky,  start dorost a juniorka obě kola, vyhlášení

Z důvodu náročnosti připravení startovek všechni kdo zhodnotí že nebude některý váš tým v sobotu startovat dejte o tomto neprodleně vědět - odhlášením na portále, mejlem, telefonem. Děkuji za spolupráci A F 

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
374 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Lhůta L 11 (Havlíčkův Brod) 00:01:23.65 (N) 00:01:22.81 (P) 00:01:22.81 0
2. Veselý Žďár 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:28.48 (P) 00:01:30.22 (N) 00:01:28.48 0
3. Veselý Žďár 22 (Havlíčkův Brod) 00:01:43.36 (N) 00:01:43.34 (P) 00:01:43.34 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Turkovice 21 (Praha-Východ) 00:01:04.87 (N) N 00:01:03.54 (P) 00:01:03.54 0
2. Markvartice 21  (Třebíč) 00:01:04.32 (P) 00:01:04.79 (N) N 00:01:04.32 0
3. Vladislav 21 (Třebíč) 00:01:08.07 (P) 00:01:03.35 (N) N 00:01:08.07 0
4. Stará Říše 21 (Jihlava) 00:01:08.59 (N) N 00:01:08.49 (P) 00:01:08.49 0
5. Ždírec n Doubravou 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:13.35 (N) N 00:01:14.02 (P) 00:01:14.02 0
6. Lhůta "A" 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:21.17 (N) 00:01:16.81 (P) 00:01:16.81 0
7. Štoky A 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:19.29 (P) 00:01:16.90 (N) N 00:01:19.29 0
8. Nová Ves u Světlé 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:21.17 (P) 00:01:30.45 (N) 00:01:21.17 0
9. Golčův Jeníkov A 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:37.41 (N) 00:01:30.45 (P) 00:01:30.45 0
10. Habry 2, 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:29.91 (N) N 00:01:30.96 (P) 00:01:30.96 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 31  (Třebíč) 00:00:54.22 (N) 00:00:53.82 (P) 00:00:53.82 0
2. Mokré Lazce  31 (Opava) 00:00:56.56 (P) 00:00:56.72 (N) 00:00:56.56 0
3. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:57.66 (P) 00:00:59.34 (N) 00:00:57.66 0
4. Chlumec nad Cidlinou A 31 (Hradec Králové) 00:00:57.73 (P) 00:01:00.00 (N) 00:00:57.73 0
5. Turkovice 31 (Praha-Východ) 00:00:57.93 (P) 00:01:00.91 (N) 00:00:57.93 0
6. Moravská Chrastová 31 (Svitavy) 00:01:12.70 (N) 00:01:00.87 (P) 00:01:00.87 0
7. Luka nad Jihlavou 31 (Jihlava) 00:01:01.99 (P) 00:01:03.39 (N) 00:01:01.99 0
8. Baška  31 (Frýdek-Místek) 00:01:05.33 (N) 00:01:02.44 (P) 00:01:02.44 0
9. Stará Říše 31 (Jihlava) 00:01:03.31 (N) N 00:01:02.54 (P) 00:01:02.54 0
10. Herálec 32 (Havlíčkův Brod) 00:01:04.63 (P) 00:01:06.77 (N) 00:01:04.63 0
11. Nová Ves u Světlé 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:06.23 (N) N 00:01:05.15 (P) 00:01:05.15 0
12. Habry 3 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:07.83 (N) 00:01:05.19 (P) 00:01:05.19 0
13. Lhůta 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:05.34 (P) 00:01:07.97 (N) N 00:01:05.34 0
14. Veselý Žďár 31 (Havlickuv Brod) 00:01:06.40 (P) 00:01:10.06 (N) 00:01:06.40 0
15. Golčův Jeníkov C 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:11.50 (N) 00:01:08.89 (P) 00:01:08.89 0
16. Turkovice 32 (Praha-Východ) 00:01:13.28 (N) 00:01:13.17 (P) 00:01:13.17 0
17. Ždírec n Doubravou 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:13.39 (P) 00:01:14.32 (N) 00:01:13.39 0
18. Nová Ves u Chotěboře 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:28.59 (N) N 00:01:35.17 (P) 00:01:35.17 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce  41 (Opava) 00:00:51.32 (P) 00:00:58.66 (N) 00:00:51.32 0
2. Stará Říše 41 (Jihlava) 00:00:54.07 (N) 00:00:51.44 (P) 00:00:51.44 0
3. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) 00:00:52.19 (N) 00:00:51.75 (P) 00:00:51.75 0
4. Nehvizdy 41 (Praha-východ) 00:00:55.36 (P) 00:00:54.84 (N) 00:00:55.36 0
5. Veselý Žďár 41 (Havlickuv Brod) 00:01:04.06 (N) 00:00:58.10 (P) 00:00:58.10 0
6. Kvítkovice 41 (Zlín) 00:01:00.11 (P) 00:01:03.28 (N) 00:01:00.11 0
7. Nová Ves u Chotěboře 41 (Havlíčkův Brod) 00:01:08.73 (N) 00:01:00.77 (P) 00:01:00.77 0
8. Luka nad Jihlavou  41 (Jihlava) 00:01:00.82 (P) 00:01:00.63 (N) 00:01:00.82 0
9. Trutnov HSM.. 41 (Trutnov) 00:00:59.81 (N) 00:01:03.30 (P) 00:01:03.30 0
10. Golčův Jeníkov D 41 (Havlíčkův Brod) 00:01:09.36 (N) 00:01:09.25 (P) 00:01:09.25 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:47.82 (P) 00:00:49.01 (N) 00:00:47.82 0
2. Turkovice 51 (Praha-Východ) 00:00:48.97 (N) 00:00:48.84 (P) 00:00:48.84 0
3. Milešovice 51 (Vyškov) 00:00:49.07 (N) 00:00:49.03 (P) 00:00:49.03 0
4. Lipník 51 (Třebíč) 00:00:49.66 (P) 00:00:49.84 (N) 00:00:49.66 0
5. Stará Říše 51 (Jihlava) 00:00:50.81 (N) 00:00:50.80 (P) 00:00:50.80 0
6. Kvítkovice A 51 (Zlín) 00:00:56.43 (N) 00:00:50.83 (P) 00:00:50.83 0
7. Baška 51 (Frýdek-Místek) 00:00:50.85 (P) 00:00:51.78 (N) 00:00:50.85 0
8. Moravská Chrastová 51 (Svitavy) 00:00:51.15 (P) 00:00:51.69 (N) 00:00:51.15 0
9. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) 00:00:51.83 (P) 00:00:52.90 (N) 00:00:51.83 0
10. Markvartice 52  (Třebíč) 00:00:52.53 (P) 00:00:52.55 (N) 00:00:52.53 0
11. Golčův Jeníkov 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:52.89 (P) 00:00:54.50 (N) 00:00:52.89 0
12. Dolní Životice  51 (Opava) 00:00:55.68 (N) 00:00:53.09 (P) 00:00:53.09 0
13. Veselý Žďár 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:55.43 (P) 00:00:57.23 (N) 00:00:55.43 0
14. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:58.24 (N) 00:00:56.18 (P) 00:00:56.18 0
15. Nová Ves u Chotěboře 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:57.91 (P) 00:00:58.57 (N) 00:00:57.91 0
16. Habry 5 52 (Havlíčkův Brod) 00:01:01.49 (N) 00:00:57.94 (P) 00:00:57.94 0
17. Vesely Žďár 52 (Havlíčkův Brod) 00:00:59.32 (P) 00:01:01.88 (N) 00:00:59.32 0
18. Habry 4 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:59.90 (N) 00:00:59.76 (P) 00:00:59.76 0
19. Chrtníč 51 (Havlíčkův Brod) 00:01:01.69 (N) 00:01:01.08 (P) 00:01:01.08 0
20. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) 00:00:53.40 (N) 00:01:18.23 (N) ----- 0
20. Markvartice 51  (Třebíč) 00:00:49.17 (N) 00:01:00.88 (N) ----- 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) 00:00:47.24 (N) 00:00:44.22 (P) 00:00:44.22 0
2. Pardubice DK 111 (Pardubice) 00:00:45.91 (P) 00:00:47.32 (N) 00:00:45.91 0
3. Chvalovice DK 111 (Znojmo) 00:00:46.29 (P) 00:00:54.84 (N) 00:00:46.29 0
4. Horní Suchá DK. 111 (Karviná) 00:00:49.01 (N) 00:00:46.86 (P) 00:00:46.86 0
5. Bystřec DK 111 (Ústí n Orlicí) 00:00:46.21 (N) 00:00:49.20 (P) 00:00:49.20 0
6. Kvítkovice DK 111 (Zlín) 00:00:50.38 (N) 00:00:49.72 (P) 00:00:49.72 0
7. Dolní Životice DK 111 (Opava) 00:00:51.81 (P) 00:00:52.68 (N) 00:00:51.81 0
8. Ždírec n Doubravou DK 111 (Havlíčkův Brod) 00:00:53.76 (P) 00:00:56.51 (N) 00:00:53.76 0
9. Golčův Jeníkov - MD DK 111 (Havlíčkův Brod) 00:00:51.05 (N) 00:00:54.94 (P) 00:00:54.94 0
10. Habry 6 DK 111 (Havlíčkův Brod) 00:00:57.70 (P) 00:00:59.39 (N) 00:00:57.70 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Brno - Vinohrady DD. 121 (Brno - město) 00:00:53.48 (N) 00:00:50.65 (P) 00:00:50.65 0
2. Mokré Lazce DD 121 (Opava) 00:00:51.07 (P) 00:00:51.67 (N) 00:00:51.07 0
3. Nedašov DD. 121 (Zlín) 00:00:52.35 (N) 00:00:53.15 (P) 00:00:53.15 0
4. Nová Ves u Světlé DD 123 (Havlíčkův Brod) 00:00:53.82 (N) 00:00:53.25 (P) 00:00:53.25 0
5. Nová ves u Světlé n S DD122 (Havlíčkův Brod) 00:00:53.85 (P) 00:00:58.16 (N) 00:00:53.85 0
6. Ždírec n Doubravou DD 121 (Havlíčkův Brod) 00:00:55.68 (N) 00:00:53.92 (P) 00:00:53.92 0
7. Golčův Jeníkov DD 121 (Havlíčkův Brod) 00:01:02.73 (N) 00:00:59.52 (P) 00:00:59.52 0
8. Nová Ves u Světlé DD 121 (Havlíčkův Brod) 00:00:59.77 (N) 00:01:00.18 (P) 00:01:00.18 0
9. Lipník DD 121 (Třebíč) 00:01:09.05 (N) 00:00:52.58 (N) ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. z (Opava) 00:00:51.13 (N) 00:00:47.16 (P) 00:00:47.16 0
2. Ostrov DS. 131 (Chrudim) 00:00:52.71 (N) 00:00:49.95 (P) 00:00:49.95 0
3. Moravská Chrastová DS 131 (Svitavy) 00:00:53.09 (N) 00:00:50.92 (P) 00:00:50.92 0
4. Opočno DS 131 (RK) 00:00:51.59 (N) 00:00:51.12 (P) 00:00:51.12 0
5. Lipník DS 131 (Třebíč) 00:00:51.19 (P) 00:00:57.61 (N) 00:00:51.19 0
6. Mokré Lazce DS 133 (Opava) 00:00:57.94 (N) 00:00:51.29 (P) 00:00:51.29 0
7. Golčův Jeníkov - 1 DS 131 (Havlíčkův Brod) 00:00:55.71 (N) 00:00:54.51 (P) 00:00:54.51 0
8. Nehvizdy DS 131 (Praha-východ) 00:00:54.63 (N) 00:00:54.88 (P) 00:00:54.88 0
9. Ždírec n Doubravou DS 131 (Havlíčkův Brod) 00:00:55.61 (N) 00:00:54.71 (N) ----- 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Rychvald JK. 211 (Ostrava) 00:00:46.47 (N) 00:00:45.69 (P) 00:00:45.69 0
2. Nedašov JK. 211 (Zlín) 00:00:51.15 (N) 00:00:47.73 (P) 00:00:47.73 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JD. 221 (Karviná) 00:00:55.42 (N) 00:00:52.35 (P) 00:00:52.35 0
2. Chábory JD 221 (RK) 00:00:53.61 (P) 00:00:58.63 (N) 00:00:53.61 0
3. Lhota JD 221 (Kladno) 00:00:59.20 (N) 00:00:56.10 (P) 00:00:56.10 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) 00:00:49.49 (N) 00:00:48.75 (P) 00:00:48.75 0
2. Chábory JS 231 (RK) 00:00:50.67 (P) 00:00:51.88 (N) 00:00:50.67 0